| Guy0105 a întrebat:

Salut ....am o intrebare mai personala...am 14 ani si pana la 12 ani am purtat scutece..acum as vrea sa imi iau cateva dar as vrea sa intreb daca stiti unde as putea gasi pampers sau alte firme la bucata..si cam cat m-ar costa unul..nu ma refer la un pachet.ma refer la un scutec

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu incerci sa rezolvi problema? Doar n-ai sa porti toata viata. La farmacie gasesti.

| minrest a răspuns:

Gasesti la farmacie scutece de adulti.

| SG1995 a răspuns:

Problema ta se poate să fie mai mult psihologică, adică simți un surplus de siguranță când le porți, deși numai ai nevoie neapărată de el. Te sfătuiesc sincer să vorbești cu psiholog pe tema asta. Nu te teme, nu te va crede nimeni nebun, doar veți rezolva problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea asta nu e pusa la misto si chiar e reala...gasesti in toate magazinele mari scutece pentru problema ta, iar la bucata cred ca se dau doar la farmacie. Daca un scutec de bebe e in jur de 1, 50, banuiesc ca cele de adulti(ca doar nu o sa porti scutece de bebe) costa pana in 3 lei unul. Incearca sa rezovi problema cu o vizita la psiholog, ai 14 ani, totusi...

| Xelon a răspuns:

Daca ai purtat scutec pana la 12 ani si acum ai 14, de ce ai mai avea nevoie acum de scutece?

| Ortanionut25 a răspuns:

Eu cumpăr din supermarket ii tare sa porți scutece