| TwinKK a întrebat:

As vrea sa va intreb ce jocuri gen minecraft stiti? am nevoie de cateva!

Daca nu stiti mai am o intrebare: Cum as putea sa pun comenzi gen blocare usii pe serverul meu de minecraft?

Răspuns Câştigător
| perry_8917 a răspuns:

Minecraft este un joc tip "sandbox" uite aici topul lor: http://www.youtube.com/watch?v=iSgUGZRAYek

Pentru blocarea usii ai nevoie de niste pluginuri speciale dupa care pui un block de diamant in mijlocul casei

Uita-te aici pentru detalii: http://www.youtube.com/watch?v=eHxv4tdRdBc

7 răspunsuri:
| MineCrafterSeby a răspuns:

Gen minecraft: Roblox, Blockland

Commanda de blocare usa si chest: /cprivate.
Distractie Placuta!

| Andrei_Robert_1995_PXAD a răspuns (pentru MineCrafterSeby):

Chestul se blocheaza automat nu trebuie sa ii dai /cprivate

| CatalinCioltea a răspuns:

Nu merge daca faceti asa cum au zis ceilalti adica dai /lock pentru aia trebuie pluginul LWC happy

| MixAndrei a răspuns:

Sau mai este o comanda /lock

| dragomir8 a răspuns:

The forest, word of wordcraft(wow)si tekkit

| Andrei_Robert_1995_PXAD a răspuns:

Usa se blocheaza cu /cprivate si apoi dai click stanga pe usa, trapa. ce vreai tu sa blochezi

| SakuSakura a răspuns:

Jocuri de genul minecraft..gasesti mereu, am si eu o idee, chiar daca e 2016, nu 2011...
Pai jocurile sunt:Roblox, Miceforce, Worldcraft, yandere, si cam atat..nu stiu cum sa iti explic.dar yandereu-l il iei de pe linkul acesta:https://yanderedev.wordpress.com/
Te prinzi tu cum happy
sper ca ti-am fost de ajutor si sa vedeti toti mesajul acesta