| Alexandru_3646 a întrebat:

Salut.Am o intrebare pentru baieti, ati tras cumva vreo concluzie in legatura cu prezervativele, ce marca de prezervative credeti ca diminueaza placerea cel mai putin?

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Elite si ultra thin sunt cele mai bune pentru placere. Sunt destul de rezistente de asemenea.

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Amice, diminuarea placerii sa fie ultima ta problema. Cele de latex sunt foarte bune (Durex), calitatea e net superioara si in primul rand protectia e pusa in prim plan.

| Alexandru_3646 explică:

@Savy...prietene...din ce stiu eu. toate prezervativele sunt din latex straight face protectia normal ca e in prim plan, eu cel putin pentru asta folosesc prezervativul, iar la cele durex mie imi diminueaza placerea, prefer fara decat cu durex desi se spune ca ar fi cei mai buni, pentru asta am postat, poate exista ceva mai bun