| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru baieti happy
Ma masturbez sa zicem o data pe saptamana, acum cateva luni o faceam aproape zilnic
Parca nu mai am aceeasi atractie...

Intrebarea mea este... cand o sa fac dragoste pentru prima data o sa simt ceva

De ex cand ma masturbez si "o frec" laughing daca o fac incet nu prea simt cine stie ce doar daca o frec repedehee hee

Oare cand o sa fac sex prima data o sa simt ceva daca ma misc incet?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-ai obisnuit cu masturbarea te inteleg si eu am ajuns la plictiseala la un moment dat, cand faci sex cu o fata e totul altceva e belea, iesi in club intro seara, agata o fata cumparai ceva de baut, apoi dati vreo 2-3 shoturi si mergeti la tine si datii drumul la treaba

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul si masturbarea sunt doua "activitati" generatoare de placeri similare insa in conjuncturi, circumstanțe total/complet diferite.Practicarea masturbarii nu va afecta/modifica activitatea ta sexuala.Aceasta se va materializa doar in mica masura in mentinerea duratei sexului insa nu chiar la inceput.Te pot asigura ca primele cateva raporturi sexuale vor fi de-a dreptul "dezastruoase" si vor reprezenta un "fiasco total". Totul este sa nu disperi si sa perseverezi deoarece experienta ai sa ti-o formezi pe parcursul unei perioade mai lungi de timp, daca vei beneficia/avea parte de sex regulat.

| Suck a răspuns:

Prea multe detalii domnu expert in frectii, stai linistit ca e posibil sa te termini inainte sa o bagi.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Este posibil sa creasca par in palma

| clickkcilc a răspuns:

Nu iti fa griji ca o sa simti si o sa termini in mai putin de 1 minut si daca te misti incet si daca te misti repede...dar abtine-te sa nu termini inainte sa incepi