| Andrei9987 a întrebat:

Vouă vi se pare normal ca o fată de 14 ani sa practice sex oral? Am o prietena de 14 ani, eu având 15 și tocmai ce am aflat acum, după o luna și jumătate de relație, ca ea a făcut sex oral ultimilor doi iubiți ai săi. Mi se pare puțin nasol, adică la 14 ani sa îți treacă atâtea prin gură. Vi se pare normal? Oricum în ziua de azi fetele astea tinere nu mai sunt cum am înțeles ca au fost mai demult, lucru ce e deranjant intr-un fel... Cum am auzit odată, "fete virgine găsești numai la grădiniță".

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Normal ca nu...ar trebuie sa aiba cu totul alte preocupari decat statul in genunchi. De exemplu sa stea cu burta pe carte pentru examenul de capacitate sa faca si ea un liceu si dupa avea timp destul sa experimenteze sexual ce vroia ea. Dar ce sa le faci? Cred ca e o consecinta a vremurilor actuale in care sexualitatea e expusa ostentativ prin toate mijloacele posibile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Nu cred ca, daca ai acces la informatii de genul vei face asta.
Conteaza cum esti educat/a. #Romania

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate a fost abuzată; poate e doar ușuratică - oricum, nu e ok deloc.
Dar asta nu înseamnă că trebuie pusă o „etichetă" pe ea și să se ferească lumea de ea.
Dacă simți ceva serios pentru ea, discută despre asta serios și vezi pe urmă ce e de făcut.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este normal si baietii linistiti vad plasa lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupã ce se saturã de biberon simt nevoia sa mai sugã ceva.

| JustStitch a răspuns:

La maternitate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim9114562123 a răspuns:

Este problema ei daca ea practica asta, dar mie nu mi se pare ok de la 14 ani. Succes!

| BoGdY1107 a răspuns:

Nu, nu mi se pare normal, dar eu unul daca as fi in locul tau, as duce-o la mine acasa si as pune-o la treaba, daca stii cum zic?
Te satisface otara!
Bafta!

| PerpUmM a răspuns:

Nu mi se pare normal de loc. Nici sa ai atatia iubiti nu mi se pare normal la varsta asta, dar e viata ei. Daca cu tine se poarta totusi frumos o poti pastra ca prietena.

| papascobydo a răspuns:

Da,mi se pare normal, adică devine si ea mai bună ca atunci cand o sa se duca la club in torino sa poata sa suga bine