| Tmcn a întrebat:

Întrebare pentru fundă. Vouă vi se pare normal să vă faceţi prieten, prietenă doar ca să faceţi o persoană pe care o placeţi geloasă? Adică ca ultimă acţiune asta e de făcut?

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Sincer nu cred ca m-as putea combina cu o alta persoana avand in vedere ca mie imi place de altcineva.Sincer ce as rezolva? as putea pierde persoana la care tin si poate nu as mai avea niciodata sanse la eastraight face.Asa ca mai bine nu.Prefer sa nu pierd persoana la care tin dintr-o prostie si mai tarziu sa regret pentru astahappy

| Ella3133 a răspuns:

Daca cel cu care faci relatia te place, din punctul meu de vedere asta inseamna ca imi bat joc de sentimentele respectivului, lucru cu care eu nu sunt deaccordwinking

| Cricutz a răspuns:

Personal,nu sunt de acord cu asa ceva...mi se pare o porcarie happy

| Carmelisia a răspuns:

Da dar nu rezolvam nimic cu asta Decat sa ne facem mai mult rau decat ne-am facut! Sau daca vrei sa pui punct pentru todeauna cu o persoana asa e cel mai bine Gasindu-ti pe altcineva!

| lizzuu a răspuns:

Pot spune doar ca asta nu e ultimul lucru pe care trebuie sa-l faci. Nu sunt de acord cu asa ceva pentru ca mi se pare o aiureala. In primul rand persoana cu care vei sta va fi ranita si in al doilea rand cel/cea pe care il/o placi isi poate schimba radical parerea despre tine.happy

| ioana9999 a răspuns:

Eu as proceda asa doar daca acea persoana pe care eu o plac m.ar rani prima...dar daca persoana aia nu ti.a facut nimic nu are rost sa il ranesti degeaba, plus ca exista posibilitatea sa ii fie indiferent