| Rezzybeast a întrebat:

Salut, am o intrebare scurta si astept opiniile voastre. Credeti ca exista o posibilitate ca un baiat mai mic cu 4 ani decat o fata sa o cucereasca pe respectiva? (mai exact clasa a 8-a si clasa a 12-a )

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Slabe sperante, daca nu chiar inexistente. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nimic nu e imposibil. Dar ar fi extrem de greu și se poate întâmpla doar în circumstanțe speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca arati bine, poate sa aiba si 10 ani peste tine ca nu o intereseaza varsta. Daca nu arati bine, slabe sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent, nu.
Peste vreo 10, 20, 30 de ani, probabil.

| Alicezzz a răspuns:

Slabe sanse... una de clasa a12a se va uita dupå un timp de 22-27 de ani. Nu dupå unde de 16 ani. Daca tu erai clasa a12a si ea avea 22 de ani aveai ceva sanse. Asa cam nu.

| Xelon a răspuns:

Nu ai sanse.

| tedi23ptv a răspuns:

DA! E posibil! Am un var a 8-a si... A gasit una pe net in clasa a 12-a, arata bine fata, deci asta chiar a fost o provocare o provocare... S-au si intalnit deci, da! Ai sanse! (Astronomice dar daca ai noroc, cine stie )

| Meryam a răspuns:

In primul rand baiatul e mai mic decat respectiva. El trebuie sa fi mai mare cu un an doi in sus. Si ca un baiat mai mic cu 4 sa cucereasca o fata nicio șansă

| Valyska a răspuns:

Nup :

| Maincraftislove131312312 a răspuns:

Nu ai sanse