| Andra_4827 a întrebat:

Salut am o intrebare.
Stiu ca tipul pe care al plac ma place dar vreau sa se indragostesca de mine nu vreau sa ma vada ca o curva daca ma dau mai tare pe langa el.
Ms:*:*:*

3 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Ai o intrebare! Care este aceea? Nu m-am prins! Copilasilor, invatati sa scrieti ca veti avea probleme pe viata daca nu o faceti de mici! Treaba voastra, dar aveti deficiente de exprimare care in curand vor insemna esec in anumite situatii!

Răspuns utilizator avertizat
| Denyuzzu a răspuns:

Nu pari ca o curva daca te dai la el. Daca baiatul ala chiar te place da-i pur si simplu de inteles ca si tu il placi. Cel mai bine ar fi sa ii spui in fata ceea ce simti pentru el. Daca chiar te place cu siguranta nu o sa te respinga. Sper ca ti-am fost de ajutor... Bafta! :*