| TPUMember01 a întrebat:

Salut, imi place de un baiat, iar el m-a intrebat daca vreau sa ii scriu in album, dar acum nu stiu ce sa ii scriu.
As vrea sa isi dea seama prin ceea ce ii scriu ca il plac, dar intr-un fel sa nu se vada tare

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Esti un baiat simpatichappy

| SkyPilot a răspuns:

Nu prea conteza ce ii scrii in album. Cand i-l dai inapoi, spune-i: "acum trebuie sa ma inviti la plimbare pentru ca ti-am scris" happy Daca nu iese bine, poti oricand sa spui ca a fost o gluma. Dar daca e baiat destept si te place, va iesi bine.

| npx770 a răspuns:

Orice,dar sa aiba la sfarsit un `

| npx770 a răspuns:

Scuze.Am scris happy, etc, dar nu a aparut...