| oana123456 a întrebat:

Salut, am o intrebare, va rog sa ma lamuriti. am facut sex, si la un moment dat am observat ca prezervativul era la mine, dar nu era intrat de tot in mine, sa fi ajuns sperma in mine? de atunci ma doare burta, de ce? e posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil ca sperma sa fi ajuns in vagin. E posibil sa fii insarcinata. Durerea de burta nu are legatura cu posibila sarcina (semnele de sarcina apar cam la 5 saptamani de la contactul sexual).

| Blondamea a răspuns:

Pai daca prezervativul a ramas la tine at nu decat daca nu s-a rupt dar dupa 7 zile de la contact fa-ti un test de sarcina ca sa fii sigura dar eu nu cred ca ai ramas.

| BMihai a răspuns:

Fa un test de sarcina. se numeste testul barza. este unul din cele mai bune. fugi la farmacie, nu mai sta degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum la pus ca de obicei nu ramine la partenera