| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut, am o iubita de aproape 2 saptamanii si as vrea sa o conving sa faca sex oral cu mine, eu ei si ea mie. Ce sa ii spun ca sa o conving, ma lasa sa ii pun mana pe fund sa o excit si as vrea ceva mai mult, nu doar o simpla excitare, as vrea sa ajungem la sex oral, doar atat suntem virginii, ea nu vrea sa isi piarda virginitatea. Imi puteti spune cum sa ii zic ca sa facem sex oral, imi e un pic rusine...

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Spune.i in gluma ca ai vrea, e cel mai bine. Atunci vei stii daca e de acord. Spre ex spune.i de cineva care a cerut cuiva, de ce a zis cineva legat de sexul oral, orice ca sa aflii daca are o parere buna despre asta. Apoi poti sa-i spui ca tu i.ai face ei, si subtil.o intrebi daca si ea ar face. Si gata.

11 răspunsuri:
| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Daca o sa vrea o sa iti faca ea, vrei sa o pierzi doar pentru ca vrei un oral?

| Robert_Roby_2003 explică (pentru Catalin_Andrei_1995):

Pai si daca ea ar vrea sa imi faca oral, nu ar spune, ii este rusine, este timida si as vr eu sa fac primul pas, dar si mie imi este frica ca ma va rufuza si ca o sa o pierd, zi-mi tu cum ar trebui sa fac! happy

| MelissaAdela a răspuns:

Aveti numai doua saptamani de relatie. Daca o sa fie ceva sexual intre voi gandeste-te ca totul vine de la sine.De ce fortezi lucrurile? Stai cuminte baietelule plin de hormoni si lasa timpul sa le rezolve pe toate.

| Robert_Roby_2003 explică (pentru MelissaAdela):

Ok am inteles,

| Cris988 a răspuns:

Cel mai injositor(urât )lucru pe care îl poate face este sa o îmbete. Actul sexual trebuie sa fie de comun acord. O persoană foarte beată nu mai are discernământ. E ca și cum ai profita de cineva cu probleme mentale.

| Vanessa14 a răspuns:

Cati ani ai? Nu judec, vreau doar sa stiu, și am sa iti spun cum sa o abordezi...

| Robert_Roby_2003 explică (pentru Vanessa14):

Deci eu am 14 ani abia impliniti si ea 13 abia impliniti, nu parem de 13 efectiv 14 ani, corpul nostru si mintalitatea ne ascunde varsta, suntem maturi!

| JustStitch a răspuns (pentru Robert_Roby_2003):

Ai reusit sa o convingi, ar trebui sa ii faci tu primul

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Zii tu primul că vrei să îi faci un oral

| Vanessa14 a răspuns (pentru Robert_Roby_2003):

Uite, si eu am 14 ani si știu prin ce treci, e doar o faza, multi hormonii, daca si ea trece prin aceasta faza atunci cu siguranta ar vrea si ea.Dar trebuie să o iei usor, si in nici un caz printr-un mesaj (ca o sa trimita la toate prietenele ei

| Robert_Roby_2003 explică (pentru Vanessa14):

Iti multumesc pentru raspuns!