| AlecuUu a întrebat:

Salut am o iubita, va rog dati-mi sfaturi cum sa ii demonstrez ca o iubesc ca i-am spus ca o iubesc si a zis sa ii demonstrez ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Deci sarut-o un sarut spune totul despre o persoana sau daca e la distanta zii ca, cand iese afara sa nu mere stelele si va sti cat de nult o iubesti si daca vrei niste poze facute originale care scrie te iubesc cu petale de trandafiri sau clatite in forma forma de inimioare si zici ca tu ai facut pentru ea pentru mai mult ajutor add la id : bogdanutsu01

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu cred ba

| SecretColors a răspuns:

Pai ce mai astepti demonstreaza prin fapte''Futeo maaa''

Răspuns utilizator avertizat
| LittleShyDevil a răspuns:

Chiar merita sa ii demostrezi? Sunt sigura ca o floare sau o ciocolata sau etc, nu o sa o impresioneze. Poate o excursie in Paris, altceva nu cred ca va merge, doar ai zis ca o iubesti! Na..acum tu o stii mai bine! Incearca totusi cu o intalnire romantica, flori, muzica! Poate merge! Bafta! happy

| diana220198 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva, surprinde-o, ai putea sa ii cumperi un lantisor de argint/aur sau un trandafir, sper ca te-am ajutatwinking