| Bogdan_Dinu_1998 a întrebat:

Am o mare dilema.M-am indragostit de o colega din clasa dar ea e foarte diferita de mine.Are alte principii are pirsinguri si un tatuaj dar eu o plac si asa dar nu pre inteleg cum as putea sa vorbesc cu ea deschis cad eu sunt foarte timid.Mie teama daca ii spun ce simt o sa rada de mine si o sa spuna tuturor ca sunt un fatalau.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca placi in acelasi timp 10 fete, ce te faci?

| Muggz a răspuns:

Eu zic sa o lasi asa, dupa cum o descri tu tipa are nevoie de un badboy, sau ai putea tu sa te schimbi pentru ea da' sti cum e o persoana trebuie sa te placa exact asa cum esti tu happy

| LariiXD a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci sa vorbesti cu ea. sa va imprieteniti si sa incerci sa devii persoana in care ea sa aiba incredere. desi arata asa la exterior nu-i sigur ca nu e o persoana buna si sensibila in interior. incearca sa devii intai prietenul ei in care sa aiba incredre, astfel o castigi, iar dupa ii poti spune ce simti pentru ea happy Bafta!