| Kleb a întrebat:

Am o mare problema...Cum pot invata sa sarut cu limba? Explicati-mi va rog pas cu pas, am pierdut 2 ocazii din pricina asta laughing Du funda si vot folositor
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FaneFane6564 a răspuns:

Pur si simplu ii bagi limba in gura si o lasi sa se plimbe prin gura ei si cel mai indicat sa i atingi omusorul cu limba.

| Kleb explică (pentru FaneFane6564):

Pai si cum sa tin buzele? Doar nu le tin lipite, ca altfel nu pot scoate limba (ce ciudat a sunat asta), adica am auzit ca...cu una din buze pestea a ei iar cealalta sub sau cum(stiu, nu prea ai inteles mare lucru dar stiu ca imi poti explcia totusi)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu se poate explica si nici invata. Trebuie sa-l experimentezi cu cineva drag si numai daca ii face si ei placere.
Personal nu mi-a placut niciodata asta si sunt multi care nu se dau in vant dupa asa ceva.

| anonim2533 a răspuns:

Simplu, sunt mai multe metode
Nici eu nu stiam dar acum am invatat, deci:
O saruti normal, dupa cand da se deschida putin gura bagi limba pana ajungi la a ei si faci ca elicea alicopterului(sper ca intelegi) adica gen faci ca un cerc cu limba ei, cateva secunde, dupa o scoti. In timpul asta nu faci nimic cu buzele, doar cu limba si nu mai mult de 3-4 secunde. Dupa o perioada o bagi iar si o scoti..intelegi tu laughing