| Yoyolika a întrebat:

Am o problema iubitul meu vrrea sa ma sarute, sunt farte fericite doar ca nu stiu sa ma sarut cu limba. Va rog explicati-mi pas cu pas ce trebuie sa fac [mentionez ca nu m-am mai sarutat niciodata].
Multumesc:*:*:*

6 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

E scarboos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o reteta exacta.Totul vine de la sine.Incepi prin a-i saruta usor buzele, dupa care ii bagi limba in gura.Bleah!

| aaadddyyy a răspuns:

E normal la inceput asa ma gandeam si eu ca o sa ma fac de ras dar pana la urma nimeni nu se naste invatat nu ai cum sa spui pas cu pas cum se practica sarutul pentru ca fiecare are un stil diferit lasa-te purtata de val si atunci totul va fi mai simpluhee hee

| Rossie a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa simti tu ca vrei sa faci asta.Eu am fost cu un baiat pe care l-am placut foarte mult si tot asa vroia sa ma sarute.dar eu nu ma simteam pregatita..asa ca fix cand era gata sa ma sarute l-am respins si am plecat..In fine..nu conteaza asta. cert e ca tu trebuie sa te simti pregatia. Daca si tu iti doresti asta in momentul in care veti fi fata in fata inima incepe sa-ti bata din ce in ce mai tare..mai intai incepeti sa va sarutati normal iar apoi incet incet va deschideti gura si lasati totul sa vina de la sine..Important e sa fi tu insuti..Acest lucru nu se poate explica.pur si simplu se intampla. Sper ca te-am ajutat cat de cat!happy

| SabyySiSi a răspuns:

Cam asa este prima data trebuie doar sa incheizi ochii si sa te apropii usor cu buzelee apoi incet ii bagi limba in gura

| SmileeForeveer a răspuns:

Ehh..Nu e neaparat sa te saruti cu limba oh go on Dai doar un pupic pe buze si el va intelege. Funda?