| Andumin a întrebat:

Fundita Uite cum sta treaba sunt baiat si am 14 ani si nu stiu sa sarut multe fete au vrut sa le sarut dar eu.pauza.vrau sa invat sa sarut dar nu stiu cum niste sfaturi nu stiu vreau sa invat sa sarut m-am saturat sa vina o fata la mine si sa vrea sa ne sarutam si eu... Unele fete ma intrebau daca stiu sa sarut si le-am raspuns Nu si. nu imi mai imi dadeau atentie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu le spune ca nu sti,faci o prostie ca le spui ca nu sti,cand o sa mai vina data viitoare sa o saruti pur si simplu o iei in brate si o saruti ca sa fie mai placut inchizi si ochi sa ai buzele moi si ii atingi buzele si misti buzele,nu este mare lucru incetul cu incetul te inveti (vino la mine,ne vedem si te invat eu proctiv,am glumit).Nu le mai spune, le sarut pur si simplu asa cum iti imaginezi tu ca ar fi si este foarte bine ca vin ele la tine inseamna ca esti foarte frumos nu le lasa de loc sarutale pe toate doar ai si tu o sansa si daca le saruti si nu ii place ii zici ca ea nu stie, nu le mai zi ca nu sti le zici ca da stiu o iei in brate si o saruti asa tandru si frumos.Mult noroc si succes! Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa dai de una cuminte care stie sa te invete pana atunci ai rabdare.

| Patry a răspuns:

Imi pare rau pentru tine Andumin dar asta nu inseamna ca nu exista rezolvare. Uite un site din care inveti sa saruti.

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Ombladon1 a răspuns:

E foarte simplu! Eram si eu de varsta ta si nici eu nu stiam sa sarut, dar nu am zis la nimeni. Tot timpul ziceam ca am mai sarutat si nu este nicio problema oh go on. Si cand a venit momentul potrivit m-am lasat ghidat de inima si instinct. Deci lasa-te purtat de val oh go on, totul va fi bine! Sper ca te-am ajutat big grin

| Marius151 a răspuns:

Deci pur și simplu trebuie să experimentezi, o să vezi- când începi să te saruți cu o fată, totul vine de la sine.