| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...sunt cu un baiat de o saptamana.Iar mama nu stie de el.Si nu vreau sa afle mama din anumite motive...As vrea sa ies cu baiatul asta in weekend(ca in timpul saptamanii nu avem cum ca suntem cu scoala)dar nu stiu ce sa-i zic mamei ca sa ma lase.sa ii zic ca ies cu o colega? Sau ce? Chiar nu stiu.Nu am nici o idee.

Răspuns Câştigător
| SexQueen a răspuns:

Spune-i mamei tale ca iesi cu o prietena/ colega, dar anunta si aceea prietena ca iesi cu ea, ca apoi peste 1 sapt. 2 sa nu se intalneasca maica-ta cu ea si sa-i zica : " Urineloo, ai fost cu fii'mea afara samabata? ". Dupa. intri-n belele... apoi vine faza daca te suna. sa ti-o ceara la telefon pe asa-zisa prietena ii spui sa stea 2 secunde si faci conferinta repede..cu prietena ta. SAU o poti lua cu tine pe aceea prietena, si e cu tine si ea, si iubitul tau. happy Bafta la minciunica :*

| Syssissy a răspuns (pentru SexQueen):

Da,voi folosi ultima ideea.multumesc :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

I poti spune ca iesi cu o colega/prietena, nu cred ca te urmareste sa vada cu cine iesi

| AdyAdeluş a răspuns:

Eu zic sa ii spui mamei tale de el.Dar daca nu ai dreptate ii spui ca iesi in oras cu fetele.Si daca e nevoie spune-le si lor de plan. Sper ca te-am ajutat.

| December a răspuns:

Da, poti incerca asa. Spune-o ca iesi cu o colega/prietena la suc in oras. Si spune-i si colegei de planu-l tau in caz ca trebuie sa te acoperehee hee.