| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o mica dilema, vreau sa raspunda oameni ok, nu toti mucosii, Acum cateva zile am fost intr-un parc, unde am vazut o fata, eu o priveam ea la fel, se intelegea clar ca ii plac, asa am vorbit dupa i-am dat mesaj pe Facebook, am vorbit si acolo ceva, dar raspunea sec, al lasat-o dupa i am dat mesaj iar, ca sa vezi"seen" si nimic, de ce face asa?

11 răspunsuri:
| Stephanie20 a răspuns:

Poate pentru ca nu sunteti atat de 'prieteni' nu stiu cum sa m-a exprim. Dupa o privire, nu prea ai cum sa iti dai seama daca si persoana cealalta e in norisori dupa tine.
Probabil ca fata doar se plictisea si a comunicat, nu te place. Daca te placea reactiona in alt mod. Oricum tu o poti invita in oras, poate lucrurile sunt altfel.
Succes

| EduardEDU2442 a răspuns (pentru Stephanie20):

Nu doar o privire, atunci imi era clar, dar dupa en priviri insistente, am comunicat happy

| Stephanie20 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Invit-o.Probabil are motive de ti-a dat seen...happy Asa-s fetele. Unele dau seen, altele nu. Invit-o in oras, daca te refuza next. happy Succes

| EduardEDU2442 a răspuns (pentru Stephanie20):

Multumesc! :*

| Stephanie20 a răspuns (pentru EduardEDU2442):

Cu drag! Succes happy

| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu stie inca ce sa-ti raspunda, mai dai un pic de timp si vei vedea!

| RAY a răspuns:

Lipseste atractia fizica, fata nu e atrasa de tine

| AndCat26 a răspuns:

In general fetele vor sa para mai indiferente si nu vor sa arate totul din prima. Adica ea nu vrea sa.ti dea de inteles ca ii placi. Plus de asta, unele fete vor ca.un baiat sa traga de ele ca de un caine mort. Asa sunt unele, putin cu nasul pe sus.

| AlexCristi97 a răspuns:

Invit-o in oras. Te respinge, nu mai incerca. Daca accepta, observa la intalnire ceea ce face si daca te place cu adevarat. Sunt persoane care fac asta neintentionat, sa dea seen sau sa fie seci. Poate se uita la un serial si era captivata. Poate era pe ciclu si era moody. Who knows, for sure not TPU.

| Emilian65 a răspuns:

Poate nu te place.

| Deaad a răspuns:

Probabil te dispretuieste in secret.