| MihaiOvidiu757443 a întrebat:

Am vorbit cu o fata, i-am spus ca o plac, iar ea a spus ca sentimentele nu sunt reciproce. Dupa cateva zile i-am dat mesaj, dar m-a lasat in seen. Ce pot face? Sunt foarte trist...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea e că cel mai bine o lași așa și îi respecți dorința.
Nu obliga pe nimeni să te placă căci vei părea insistent și vei pune și mai mult pe fugă acea persoană.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ignoro și treci la următoarea. Nu stai după o persoana dacă nu vrea.

| Emma30555 a răspuns:

E o vorba, dragoste cu forța nu se poate, deci nu are rost sa insiști tot tu vei suferi, gândește te ca poate și pe tine te a plăcut o fata dar dacă tu nu ai aceleași sentimente nu ai ce sa faci

| alexalx1234 a răspuns:

Las-o naibii ca sigur are iubit sau ii place de alt baiat. Fetele oricum stiu doar sa profite si sa isi bata joc.

| Paul0007 a răspuns:

NIMIC, ma bucur ca ai fost lamurit