| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o mica dilema, vreau sa raspunda oameni ok, nu toti mucosii, Acum cateva zile am fost intr-un parc, unde am vazut o fata, eu o priveam ea la fel, se intelegea clar ca ii plac, asa am vorbit dupa i-am dat mesaj pe Facebook, am vorbit si acolo ceva, dar raspunea sec, al lasat-o dupa i am dat mesaj iar, ca sa vezi"seen" si nimic, de ce face asa?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu e interesată de tine, ce e așa greu să îți dai seama?

| LoveSleep a răspuns:

Vestea bună e că arati bine.
Vestea proastă e că te trage în jos caracterul, felul de a fi, gramatica și tot ce nu e fizic.
Sper că te-am ajutat cu dilema aia.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Poate ca nu e interesata de tine. Depinde si de ce ati vorbit prin mesaje. Poate fata era deja cuplata, cine stie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca te-a placut a fost doar o impresie.

| 1Me9 a răspuns:

Pur si simplu nu te vrea.Nu poti face o fata sa te placa!

| HappyGirlIsHere a răspuns:

Poate nu e interesata de tine. Nu o zic ca pe o jignire, dar poate nu e interesata de nimeni. Oricum din greseli se invata ca sa zic asa si poate vei gasi o fata potrivita pentru tine.