| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o mica dilema, vreau sa raspunda oameni ok, nu toti mucosii, Acum cateva zile am fost intr-un parc, unde am vazut o fata, eu o priveam ea la fel, se intelegea clar ca ii plac, asa am vorbit dupa i-am dat mesaj pe Facebook, am vorbit si acolo ceva, dar raspunea sec, al lasat-o dupa i am dat mesaj iar, ca sa vezi"seen" si nimic, de ce face asa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil este timida sau poate ca a suferit din cauza vreunui baiat si acum este oarecum distanta de baietii in general. Arata-i cum esti tu, las-o sa te cunoasca. Nu purta masti si vorbeste-i sincer si deschis. happy

| Dia_Alin_1999 a răspuns:

Sincer cred că acesta fata are o anumită senzație de jena in privința conversațiilor cu băieții așa că eu îți propun sa vb cu ea atât pe Facebook cât și în viața reală, să faci tot posibilul ca ea sa te cunoască atât încât să se simtă bine în preajma ta. Succes la agățat!
FUNDA