| Szz a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva(Cineva care e doctor sau cineva care stie despre ce e vorba) De ce ma dor testiculele dupa ce ma excit?!?! Deci, testiculele ma dor numai cand sunt cu iubita ATENTIE nu facem niciun fel de sex doar ne pupam, pipăim(deci ne excitam ca sa intelegeti). Dupa o ora de excitare incepe sa ma doara o foarte mica parte a zonei abdominale (pana in vezica) si apoi testiculele. Durerea tine o zi iar dupa nu ma mai doare nimic. NU, nu am fost la doctor de aceea va intreb pe voi poate stiti despre ce e vorba. Este o durere insuportabila. Am citit cum ca cauza durerii ar fi ca nu ejaculez dupa ce ma excit, dar nu stiu ce sa cred. Va rog cineva care stie ce si cum sa-mi spuna si mie. Mersi, Salut!

Răspuns Câştigător
| UnulSimplu312 a răspuns:

Cred ca faci referința la situatia des intalnita de"Blue Balls" cel mai simplu pentru a trata disconfortul creat de acesta este sa ejaculezi.

4 răspunsuri:
| cepIm a răspuns:

Fa-ti o laba cu finalizare si dupa revin-o sa ne spui daca te mai doare.

| Szz explică (pentru cepIm):

Nu pot sa fac cand ma doare am sa incerc cu iubita mea cand ma excit(inainte sa ma doara)

| EUeStEEu a răspuns:

Exact aia e cauza, nu ejaculezi când te exciti foarte mult

| Szz explică (pentru EUeStEEu):

Mersi de raspuns