| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

TPU FETELE DE CE SE EXCITA ASA GREU?
Salut

Fetelor de ce va excitati asa greu?
Ce va trebuie sa va excitati?
Cumva un baiat care sa dea laba in fata voastra? (adica serios)
Eu daca o vad pe iubita mea ma excit (putin) dar tot ma excit.
Daca o tin in brate ma excit si daca ma sarut cu ea va dati seama.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele se excita greu pentru ca nu au hormoni ca barbatii. Nu stiai asta? Ele nu mor daca nu se masturbeaza. Pot sa nu se mastrubeze niciodata si sa nu aiba relatii intime, ca nu mor, nici nu explodeaza sau mai stiu eu. De aceea se excita mai greu.

7 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Ce curiozitati ai! De abia mai schimbi atmosfera la aceasta categorie, in afara de intrebarile alea cu "am ramas insarcinata, daca..." sau " plac pe cutare, dar cum sa fac sa ma placa...".
Si ca sa-ti raspund la intrebarea ca de ce fetele se excita mai greu:
In cazul baietilor, impulsurile sunt transmise doar la nivelul maduvei spinarii, fara a mai ajunge la encefal, astfel ei se excita mai repede.
Iar in cazul fetelor, impulsul este transmis la maduva spinarii, apoi la encefal si dureaza mai mult.
In plus, testosteronul creste libidoul.
Si depinde de fiecare ce o excita. big grin

| Mussette a răspuns:

Sti tu...o pizza si un baiat. rolling on the floor
Nu-i asa ca ti-e pofta de pizza? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se excita greu doar la tine, stai linistit. Si e de inteles. Curios e ca totusi se excita, din cate spui tu. Cel putin una! Bine, mai mult una. Ok, una singura... Probabil ultima. Dar macar o exciti!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, sa vezi tu la mine, daca ma atingi cu un singur deget...curge apa ca la izvor.

Răspuns utilizator avertizat