| steluta_7203 a întrebat:

Salut am o micuta problema. vreau sa-mi excit prietenul dar nu stiu cum sa o fac fara sa pr vulgara. cum as putea sa fac asta prin atingeri, sarutari sau chestii de genul asta.va rog serios,

FUNDA

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Saruta-l calumea pe gat, traseaza si liniute cu limba, suge-i pielea cu buzele incet, tot in zona gatului; musca-l de lobul urechii usor si linge-l (lobul); alta chestie care merge 100% este sa trasezi cu unghiile usor in jos de pe piept spre buric!

Sau, mai simplu, saruta-l pasional!happy

Sorry ca a sunat cam porcoasa descrierea meastraight face

Bafta la seductie!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O chestie tare este sa-l "adii"(mangai) usor pe spate sau pe burta cu sanii, pe mine si numai ideea asta ma inebuneste. big grin
Cat mai usor, nu ti freca, sa nu te doara, nu stiu. :-\
Si ar mai fi si alte metode de stimulare tactila.
Insa principala metoda de stimulare este cea vizuala. Normal ar fi sa fie excitat si numai daca te vede imbracata mai sumar.

| andradat a răspuns:

Da e fains i cand pari vulgara, asta ii excita pe barbati mai tare. Daca nu, joaca'te cu urechile lui sufla in ele linge'le finut. Saruta'l pe tot corpul cu miscari tandre.
Nu stiu ce sa zic barbatii de excita orice ar fi oriunde ar fi. Aicia m'ai lasat fara solutii! laughing
Succes si pupici.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah u ar trebuie sa descoperi asta la el dar cand sunteti in pat sarutal stiu si eu pe gat etc asta trebuie sa descoperiti amandoi sarutal si u peste tot sper sa mearga daca nu zii wei ce ai esti gay?

Răspuns utilizator avertizat
| ganjafarmer1911 a răspuns:

La cum arati u daca nu se excita inseamna ca e gay. cand sunteti in pat sarutal pasional pe gat. poate merge. succes daca nu te ast pe la mine sa facem niste practica tongue ganja. farmer1911 id meu

| max_3105 a răspuns:

Aoleu
are probleme graverolling on the floor)
iai viagrabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral!