| AlexAndrei18 a întrebat:

Am o prietena pe care in ultimul timp o plac foarte mult, dar ea pleaca in septembrie la studii in Franta. As vrea sa-i spun ce simt pentru ea, dar stiu ca ea nu vrea o relatie in momentul asta tocmai din cauza faptului ca pleaca in cateva luni din tara. Chiar daca e foarte posibil sa ma lovesc de un refuz, ar trebui sa-i spun acum, sau sa astept pana in vara, cand nu va mai conta?
De precizat ca nu e genul care sa se joace cu relatii scurte.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand va pleca.

Răspuns utilizator avertizat
| ruxandrasipoculescu a răspuns:

Cu cat mai repede cu atat mai bine.
Probabil cum ai spus si tu daca ii vei spune dupa ce se intoarce din Franta va fi prea tarziu.
Succes!