| Mihailcvp a întrebat:

Salut,am o problema,am fost la o zi de nastere la un prieten si mi-a placut de o fata, la care ea prima i-a placut de mine, m-a cuprins ea prima si de acolo a inceput tot. Mi-a dat un sarut pe obraz, apoi i-am dat eu pe buze si ne-am cumprins, i-am spus prietenul meu a doua 2 zi la care am fost cu el la ziua de nastere, sa scrie daca ii place de mine si a fost ca sunt plictisitor, dau funda! Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ea ar fi vrut mai mult dar nu te-a dus capul.

| mihai69 a răspuns:

Ești mai rău decât plictisitor. Nici cu alfabetizarea nu stai prea bine. sad

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Hei. Problema nu cred ca este la ea, si la tine. Invata sa scrii in limba romana si apoi cauta iubite. Succes!