| sweet11 a întrebat:

Buna am nevoie de un mik sfat
Deci acum vreo jumatate de an am cunoscut un baiat simpatik. Vorbeam cu el pe mess ieseam afara impreuna cu el, prietenul lui cel mai bun si prietena mea. El stia ca il plac si el imi spunea mie ca ma place. Dupa un timp am primit o provocare supida de la prietenul lui cel mai bun gen sa il sarut pe respectivul. Am iesit cu ei. si. dar in prima zi nu am reusit, a doua zi a venit el la mine cu un zambet foarte dragut spunandu'mi ceva de genul : "UN PUPIC". In acel momen m'a sarutat. Dar dupa asta a tacut. Seara am aflat ca " mi-a dat ignor" adica m'a bagat pe invizibil. A trecut o luna, doua el nimic.Am incercat sa'l uit. L'am sunat de revelion urandui toate cele bune. Dupa m'a sunat el la diferenta de cateva ore. Dar pe mess nimic. Acum vreo 2 saptamani m'a scos de "la ignor", si am inceput sa vorbim. De 1 Martie L'am sunat urandu'i o primavara placuta dar fara sa ma prezint. Dupa l'am intrebat daca stie cu cine vorbeste si mi-a spus ca da. Dupa cateva zile vorbise'm cu prietenul lui sa iesim afara dar fara respectivul.Am iesit afara dupa o ora si ceva l-a sunat respectivul si a zis ca vine si el. A venit dar statea in spate nici nu m'a pupat pe obraz. Ne plimbam. toti. Dupa ceva timp a inceput si el sa orbeasca da nu mult. Seara eu m-am dus in casa si el a ramas afara cu prietenul lui si prietena mea. Ea mi-a spus ca dupa a inceput el sa vbeasca mai mult. Dupa ce reusisem sa il uit. iar m'a cuprins sentimenu ala. Nu stiu ce sa fac. Ma ajuta si pe mine cineva cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| resemnat a răspuns:

Probabil ca el nu t mai place ca la inceput! si eu am patit la fel!
astfel d relatii n.au viitor!
tot c poti face este sa iti vezi d treaba ta si sa il lasi p el sa faca primul pas! doar asa poti vedea ca mai tine la tine!
SPER CA TE.AM AJUTAT! BAFTA!