| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Am o problema atunci cand vreau sa fac sex cu iubita, la inceput e totul ok, dar dupa asta ma emotionez si imi trece tot cheful. Sper ca se intelege ce vreau sa zic. As avea nevoie de un sfat. Nu stiu daca sa incerc sa rezolv cumva problema singur sau sa ii spun ca as avea nevoie de putin ajutor din partea ei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal la anii mici, sa patesti asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cere ajutor.

| AmsaMare a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea despre asta si sa fii cat mai deschis in relatia ta, problema poate veni de la emotii si alte ganduri care te pot scoate din acea stare