| soultaker a întrebat:

Am o mare problema sad sper sa gasesc macar un sfat daca ajutor nu sad nu stiu daca sunt multe de facut am inceput o relatie cu o fata ceva mai mica decat mine si cam departe destul de mare distanta. am sperat ca tootul va fi bine insa m-am convins ca nu va merge pe viitor sunt multe intre noi varsta distanta oricat mias dorii eu sa mearga sunt constient ca nu va merge. am inceput sa tin la ea ea tine foarte mult la mine. ce pot face cum ii pot spune. pe viitor am suferii mai mult amandoi asa e cel mai bine. dar ea nu va intelege sad. poate e greseala mea ca am acceptat de la inceput relatia dar am sperat ca va fi bine ce pot face? am incercat sa ii spun deja ca ea e inca micuta i-am spus ca are nevoie de cineva mai aproape eu nu o sa pot fi langa ea mereu foarte rar chiar dar nu a inteles... pe scurt tin foarte mult la ea si chiar nu vreau sa ii fac rau sau sa o chinui iar daca voi continua relatia asta voi face o voi rani sau chinuii trebuie sa fac ceva dar ce? si mai ales cum sa o fac? help me please sad

2 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Wow...Rar gasesti baieti ca tine daraici e o problema. Incerca si fa-o sa inteleaga ca nu o sa mearga relatia asta mai ales cele la distanta cu cat stati unul mai departe de altul cu atat va este mai mult dor unul de celalalt iar ultima data veti suferi amandoi... Oricum va exista un sfarsit. Fa-o sa inteleaga darsa nu-i dai impresia ca vrei sa te desparti de ea dar asta e situatia ca o fata in momente dale intelege doar ce vrea. E chiar complicat rau. Spune-i ca ti chiar ti la ea dar nu poti sa ii fi alaturi in toate ca e distanta prea mare si ar fi bine pentru amandoi sa va despartiti. Acum e diferenta si de varsta..Ai si tu dreptate cand zici ca suferinta e mai mare dar asta depinde doar de voi ce veti face

Baftaa!

Funda?

| Colala a răspuns:

Trebuie sa iesiti amandoi la un raspuns Ex. Nu vreau sa ne certam dar vreau sa ramanem prieteni este cel mai bine!