| ovialex9 a întrebat:

Am o problema destul de mare, astept doar raspunsuri serioase! Deci eu am 14 ani si ma masturbez aproape zilnic, problema e ca eu in mai putin de 1 minut ejaculezsad. Nu stiu de ce. Oare ce s-a intamplat? Cum pot sa rezolv asta? Daca o sa fac sex o sa ejaculez la fel de repede?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca o faci atat de des, esti deja onanist. Poti sa scrii o carte :" Cum am devenit onanist la 14 ani ". Sunt sigura ca numai asa te vei apuca de citit despre consecintele autosatisfacerii. In loc sa-ti faci probleme legate de acest prost obicei, tu iti faci probleme legate de durata acestei " minunate partide de sex "

| BlueHusky a răspuns:

Esti ok happy. Daca faci sex cu o fata si termini intr-un minut prima data nu e nici o problema... poate te descuri mai bine a doua sau a treia ora.Have fun.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Inainte de a fi inceput sa te apuci '' de masturbare'' ar fi trebuit sa si citesti consecintele, vezi, acum esti independent, si de la multa masturbare ''se poate ca nu o sa se mai scoale'' si atunci e grav. Eu zic sa te lasi si ocupati timpul cu altceva, si dupa o sa vezi ca o sa fie mai bine!
Sarbatori Fericite!

| valy1233 a răspuns:

Ba ce l.a.b.a.gii are Romania, si mai ne miram unde am ajuns laughing))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiai ca de la prea multa joaca cu "mânuţa" asa se intampla?

Lasa-te de ea vreo 2 luni in prima faza, apoi daca tot vei simti nevoia incearca sa o faci mai rar. la 2-3 saptamana. (insa daca rezisti 2 luni, s-ar putea sa nu mai fie nevoie sa te reapuci. Unii nu au mai simtit nevoia dupa asta.)