| Ángel_8890 a întrebat:

Salut, am o problema.Imi place de un baiat si nu stiu ce sa fac.Am impresia ca lui ii place de mine dar nu stiu... vb cu el pe mess suntem in aceeasi scoala, el se intereseaza de mine prin intermediul altor pesoane ce cred despre el. El spune la o prietena ca sunt simpatica dar sunt timida. Dar eu as vrea sa fie ceva intre noi dar el s-a schimbat in ultima vreme.Cind ma vede venind la scoala ma priveste insistent.

4 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Pai bagate in seama cu el, cheama-l la o plimbare cu rolele in weekend, da-i de inteles ca nu esti atat de timida precum credewinking Acum ca e vacanta ai timp sa-l inviti in orastongue Bafta!

| Ángel_8890 explică:

Eu as vrea dar eu prefer ca el primul sa ia initiativa, deoarece nu pot sa fac eu astfel.Si problema este ca el este un baiat cam complicat si nu prea il inteleg.Eu nu stiu daca lui ii place de mine voi ce parere aveti? deoarece nu stiu ce sa fac...

| dydy22 a răspuns:

Hmm da ceva obisnuit, pai daca el este timid si ai informati ca te place incearca sa faci tu primul pas, prin anumite metode fara sa isi dea si el seama ca faci tu primul pas

| fnarini a răspuns:

Unii baieti sunt mai fraieri ca sa zic asa stiu ce vor dar le e frica sa faca primul pas, fi tu mai curajoasa altfel risti sa-l pierzi. Deci spor la agatatbig grin