| Andrei29g3 a întrebat:

Salut! Am o problema, încerc sa fac sex cu o fata și la intrare îmi moare nu stiu de ce, nu sunt virgin, am mai făcut sex dar nu inteleg de ce am problema asta. Chiar îmi place de fata sunt îndrăgostit dar nu stiu de ce pățesc asta ca in rest nu am probleme cu erecția.

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Aud din ce in ce mai multi barbati tineri care se vaita ca au disfunctii erectile sau ejaculare precoce si ma intreb daca nu cumva e reala o teorie pe care am auzit-o, conform careia in Europa de est, se pun chimicale in apa sau in alimente de baza (care sa ajunga la un procent cat mai mare din populatie), pentru a diminua potenta sexuala a barbatilor, pentru a fi treptat inlocuiti de migranti. Poate e o aberatie, dar daca e ceva real?!

| Sistemulxxl a răspuns (pentru wildthing):

''barbatii'' tineri se masturbeaza la greu.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa se intampla la toti incepatorii, ori nu au erectie ori se scapa pe ei in primele 10secunde.

Mai incearca, dar nu uita sa pui prezervativul de la inceput, indiferent de situatie ca te protejeaza integral si pe tine si pe fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scris cineva - ma intreb daca nu cumva e reala o teorie pe care am auzit-o, conform careia in Europa de est, se pun chimicale in apa sau in alimente de baza (care sa ajunga la un procent cat mai mare din populatie), pentru a diminua potenta sexuala a barbatilor, pentru a fi treptat inlocuiti de migranti.

Eu sunt evreu născut în România și am 50 de ani. Fac sex cu nevasta 2 zile sex - 1 zi pauză.

Stau în București și beau apă de la robinet ne filtrată de când m-am născut și mănânc alimente normale.

Deci teoria lui NU e bună dacă eu la 50 de ani am erecție zilnică la 50 de ani.

Mai e ceva - MIGRANȚII de care spune el, în România ca număr sunt foarte puțini și nu au cum să înlocuiască bărbații tineri români.

E ca și cum ai spune că 3000 de bărbați evrei între 25 de ani și 50 de ani să înlocuiască 100.000 de bărbați între 25 de ani și 50 de ani din București.

TEORII din astea sunt inventate ca să acopere impotența ROMÂNILOR de tineri.