| Andrei29g3 a întrebat:

Salut,m-am întâlnit cu o fata după mult timp și am încercat sa facem sex și mi-a murit direct la intrare și nu inteleg de ce pentru ca nu sunt virgin, dar și la prima fata cu care am făcut-o la fel am pățit. Pana am făcut-o beat, aseara am fost pe varianta și am plătit și acolo am pățit la fel. Nu stiu ce sa fac sunt disperat, mi-am pierdut încrederea de tot in mine. Menționez ca in rest nu am treaba am erecție mereu, doar când vreau sa fac ceva cu ea îmi moare

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva poate duce la lipsa erectiei cand esti cu o femeie in pat, ori la ejaculare precoce.

| Emilian65 a răspuns:

Cauzele ar fi urmatoarele: masturbarea excesiva și dorința puternica de a face sex cu iubita.

| iulia0514 a răspuns:

Ți-am zis la o intrebare anterioara ca asa o sa pățești laughing