| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si as dori sa raspunda mai mult fetele, daca se poate! As dori, sa o invit pe o prietena de care imi place, in oras dar imi este teama ca s-ar putea sa nu stiu ce sa vorbesc cu ea sa nu avem un subiect comun si ar devenii o ipostaza jenanta atat pentru mine cat si pentru ea! Vreau sa precizez ca nu am mai vorbit de mult cu ea! Ce ma sfatuiti sa fac si cum sa o abordez!

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Incearca sa o inviti. Oricum, cand veti fi voi doi subiectele vor veni de la sine.
O data si o data tot trebuie sa scapi de timiditate. Gandeste pozitiv.

| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, prin urmare amana acest proiect pana atunci cand vei crede ca ai ce discuta cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invit-o în oraş, dacă ajungeţi la ipostaza în care nu găsiţi nimic să vă spuneţi, uită-te lung la ea preţ de câteva secunde apoi rupe-o la fugă.