| Adrianocelentano123 a întrebat:

Salut, am o problema, am facut sex cu o prostituata si mi s-a rupt prezervativul in ea,nu dupa mult timp am scos penisul, era rupt putin in cap, ea spune ca nu se intampla nimic, acum stau cu gandul sa nu fi avand vreo boala? Help me

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca are vreo boala TRANSMISIBILA prin contact sexual ai pus-o laughing
Scoate cascavalul din buzunar si fa-ti analize peste 3luni : HIV, B, C.
Vezi in 3 saptamani daca iti apar simptome caracteristice sifilisului sau ce poate fi mai rau : HERPES GENITAL ca daca faci la pl manunchi din ala de negi/papiloame iti doresc multa sanatatewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a fost o prostituata, atunci cu siguranta are si boli cu transmitere sexuala.
Mergi si fa-ti teste pentru fiecare boala cu transmitere sexuala, vezi ca trebuie sa ceri lista celor de la analize mediale.
cat priveste SIDA (HIV) va trebuii sa amani aceasta analiza peste 6 luni, pentru ca atat este perioada de incubatie.
Intre timp, cumpara prezervative cu 2-3 numere MAI MICI decat ala de s-a rupt, ca sa nu mai fie larg, sa se invarta pe penis pana se intinde, ca pocneste si nu vrei sa dai ceva boli si altor fete.

| Bruno92 a răspuns:

Depinde,asta tine doar de norocul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cam belit-o!

| mgtow a răspuns:

Nai nimic faci testul hiv care include alte boli extra cu 50 lei sau 80 la o clinica privata fara sa astepti luni la rand sa te relaxezi dupa

| Emma30555 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa fi avut boli chiar dacă are meseria respectiva, contactul fizic cred ca a durat puțin, decât sa îți faci gânduri mai bine mergi și fa niște analize și stai liniștit