| Alex09231 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.crying Ma intalnesc cu o fata super draguta de 2-3 ori pe saptamana prin mall / tramvai / pe strada si se uita foarte insistent la mine de fiecare data si vreau sa ma bag in seama cu ea.dar nu stiu cum. imi este super rusine si nu stiu ce sa ii spun. cred ca daca i-as spune "Buna" ma pierd in secunda 2 si nu mai stiu ce sa spun. crying Help meee. crying nu mai pot sa dorm noaptea. doar la ea ma gandesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man asa am pierdut multe fete, cu tupeu doar esti barbat, ce naiba, wow o iubesti, te-a lovit cupidon la inimoara

| Kiwibibilă a răspuns:

Fa-ti tupeu frate ca si daca iti da cineva fiecare replica tot te-ai pierde.
Sincer, dar sincer, cel mai dragut si direct mod prin care te poti baga in seama cu o fata e sa ii spui direct la ce te gandesti, gen "buna, as vrea sa ma bag in seama cu tine dar imi dai emotii". Pbune ar fi atat de dragut.

| RandomStudent a răspuns:

Ai putea incepe prin a-i spune ca aoli observat-o de ceva timp si ca vrei sa faci cunostinta cu ea, si dupa o poti intreba lucruri cum ar fi unde invata etc... dupa totul vine de la sine.Succeswinking