| BloodyBlade a întrebat:

Funda TPU!Buna,am o problema(din noulaughing) Deci...Vreau sa ma impac cu fostul iubit dar nu stiu cum.E mai complicat.Adica eu sunt putin cam "nebunatica" ca sa spun asa.L-am iubit mult si inca-l iubesc.Cand s-a despartit de mine i-am scris si o poezie(mda si mie mi se pare stupid acum) dar n-a luat-o in seama.Apoi era gelos pe prietenul meu.Dupa i-am bagat id-ul cel nou intr-un alt id al meu si m-am dat drept o alta fata.Si-a dat seama ca sunt eu dar am negat tot.Mi-a cerut sa-i trimit poze,nu i-am trimis si mi-a dat ignore.Cand ne intalnim pe strada se holbeaza la mine ca si cum ar spune:"Ma urmaresti?Ce vrei sa-mi faci?",alteori se uita atat de insistent si nu pot sa fac nicio miscare fara ca el s-o vada.Ieri ne-am intalnit dar nu l-am putut saluta pentru ca venise un vecin.Azi ma duceam la magazin si el tocmai venea de acolo dar a luat-o pe scurtatura(cred ca nu voia sa se intalneasca cu mine,cred ca ma evitasad).Apoi am fugit la magazin,iar dupa ce am iesit din el am alergat ca o nebuna pe drumul cel lung in speranta ca il voi ajunge.Surprinzator am ajuns inaintea lui.Daca mai stateam putin cu siguranta am fi fost fata in fata dar...Apoi am traversat strada si el se tot uita dupa mine,iar cand m-am uitat si eu in spate,a intors repede privirea si si-a plecat capul in directia cealalta.Sunt sigura ca data viitoare voi reusi sa-l ajung la timp dar problema este ca el face parkour si freerunning si iese tot timpul din casa iar eu nu stiu la ce ora sa ies si nu-l pot "urmari"pentru ca deja crede ca-l urmaresc!Iar cand e cu prietenii lui nu-l pot saluta fiindca mi-e rusine si stiu ca nu mi-ar raspunde!Ce sa fac TPU?Ce sa-i spun daca reusesc sa ma intalnesc fata-n fata cu el?(P.S.:au trecut 6 luni de cand ne-am despartit)(va rog nu raspundeti la misto chiar am nevoie de ajutor)Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Love0and0Smile a răspuns:

Nu-l urmari pentru ca dai in penibil. e ca si cum te-ai milogi. incearca sa vb cu el pe mess, daca ti-a dat ign iti faci alt id, si nu il iei cu ce faci ca sa iti dea iar ign, ii scrii tot ce ai pe suflet dar mai scurt. adica esentialul pentru ca baietii se cam plictisesc sa citeasca, si ii zici ca nu il poti uita, ca inca te gandesti la el si ca trecutul te tine in loc si nu iti lasa viata sa isi urmeze cursul ei normal. zii ca daca inca mai tine la tine, sa isi asculte inima si sa nu fie egoist. sa lase de la el pentru ca altfel va pierde mult in viata. daca nu vrea sa va impacati, lasa-l in pace si nu te mai milogi pentru ca esti fata si ai si tu demnitate! daca tine la tine, poate isi va da seama candva si te va cautabig grin

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Esti prea insistenta! il urmaresti! deja a devenit o obsesie la tine chestia asta! incearca sa renunti la el pentru ca el nu te mai iubeste! au trecut 6 luni. in aceste luni iti cam pierzi sentimentele.eu zic sa il lasi in pace. deja el nu stie cum sa scape de tine. nu vezi ca te evita. eu zic sa cauti [pe altcineva care sa te iubeasca cu adevarat! dar nul mai urmari ca el nu te mai vrea. degeaba insisti.

| BloodyBlade explică:

Dc vrei sa-ti scriu poezia?

| NeimaginabilA a răspuns:

Poti incepe prin a-mi spune poezia

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Pai in primul rand este foarte greu cu baietii din ziua de azi,daca esti prea insistenta nu le place,daca te lasi usor nici asa in fine oh go on tu ai putea un timp sau poate chiar mai mult sa il eviti,cand va intalniti sa nu il bagi in seama, sa nu il saluti sau sa te uiti la el. Practic trebuie sa o faci pe indiferenta si sa nu iti pese de el, iar daca el te iubeste digur va face orice sa vada de ce il eviti. sigur se va gandi : "oare m-a uitat? " sau "ce s-a intamplat cu ea?" sfatul meu este sa fi indiferenta happy te pup si ai grija ce faciwinking bafta

| Love0and0Smile a răspuns:

Si poate toata insistenta ta ii place. poate acum este bagat in seama si ii convine asta. dar cand treci pe langa el de acum sa nu il mai privesti pentru ca il vei face sa te doreasca din nou langa el daca te iubeste

| BloodyBlade explică (pentru Love0and0Smile):

Esti fata sau baiat? mersi mult... apropo zi-mi si numele adev pls!tongue

| Love0and0Smile a răspuns (pentru BloodyBlade):

Ai reusit sa te impaci cu el?batting eyelashes

| Anke7793 a răspuns:

Vreau să-i mulțumesc domnului Bubuza că mi-a adus înapoi fostul meu iubit, iubitul meu și că am iubit pe atât de mult, relația noastră a fost cu adevărat uimitoare și am învățat că nu vom putea niciodată să o facem fără unul pe celălalt, deși l-am iubit atât de mult încât niciodată nu am știut el a fost obosit de relația și el a fost interesat de cel mai bun prieten al meu. Sa despărțit de mine și am fost devastat, mi-am plâns ochii înainte de a merge la culcare în fiecare noapte, viața și visele mele au fost zdruncinate, am fost frustrat până când am intrat în contact cu un vechi prieten al meu care ma introdus apoi la domnul Bubuza vrăjitorul magic Magic. Lordul Bubuza mi-a dat instrucțiuni cu privire la ce să fac și am aderat strict la ea și mi-a spus că prietenul meu se va întoarce la mine cerșind în 12-16 ore, după ce a făcut tot ce mi-a cerut să fac, iubitul meu a venit la mine cerșind și plângând pe genunchi. Toate datorită domnului Bubuza pentru lucrările sale minunate. Dacă aveți o problemă de genul asta sau cel mai rău decât acest lucru contactați domnul Bubuza pentru o soluție permanentă și nu veți regreta niciodată întâlnirea cu el. Contactați Domnul Bubuza Via e-mail: lordbubuzamiraclework@hotmail.com sau prin WhatsApp: +1 505 569 0396!