| AndreiFelix20 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.

Ma numesc Felix si am 20 de ani.
Locuiesc in Bucuresti si am o iubita de 2 ani care e de aceeasi varsta cu mine.
E foarte frumoasa si arata ca o papusa barbie happy
Ca sa zic asa.
Oricum am avut probleme pe tema asta din cauza ca in public atrage atentia..si sunt gelos pentru ca multi baieti se uita la ea!
Eu de fel fac sala si alergari si ne-am cunoscut la sala..asa a fost sa fie.
Ne iubim foarte mult si formam un cuplu foarte frumos dar de o saptamana se comporta ciudat.

Adica ma mangaie pe abdomen pe gat, ma atinge in zona intima si eu cand vreau sa o sarut sau sa ii pun mana pe fund imi da o palma si nu ma lasa dar in joaca si imi zambeste foarte frumos,, ma zgarie cu unghiile pe piept si dupa ma saruta ea si incele dupa facem sex.

Asta se intampla cand incepem sa ne iubim..de fiecare data cand incepem sa ne incingem face asa...de o saptamana..nu stiu ce a apucato.
Cred ca se joaca cu mine happy
Habar n-am.
Va rog sa ma ajutati.

Peste cateva zile e ziua mea si poate de aia.dar nu se stie.
Oricum mie nu prea imi place acest comportament.
Dar nu am zis nimic pana acum.

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exact cum a zis krakilla.
Te face sa fierbi, ca sa o iei putin mai animalic. Vrea putina joaca, si decat sa te superi, mai bine ii faci jocul, si devii 'rau' cu ea.

| R0R0 a răspuns:

Poate vrea sa iti faca o surpriza de ziua ta!

| Oana92 a răspuns:

Nu am inteles ce anume te deranjeaza in comportamentul ei. Ca te zgarie, ca iti da palme in joaca, ca face sex cu tine? laughing

| AndreiFelix20 explică (pentru Oana92):

Eram eu obosit de la servici...
Si in plus stateam si noaptea si nu aveam chef de joaca.
Ci de un sex mai salbatic.
Acum dupa un somn odihnitor o inteleg si ii fac toata poftele.
I-am zis sa ma zgarie si mai tare.
Ma face sa ma simt barbat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Oana92):

Ei,saracul se simte violat laughing Eu propun sa se duca la politie si sa o reclame pentru exces de salbaticiune laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E felul ei de a spune ca esti pusalau. Se joaca cu tine pentru ca vrea sa-i arati ca esti barbat, vrea sa-i smulgi hainele de pe ea, sa o lipesti cu fata de un perete, in timp ce o tii strans de par, si apoi o posedezi pana i se usuca gura si nu mai va fi in stare sa mearga. Ea nu a inteles ca nu prea are cu cine. Sau a inteles doar ca speranta moare ultima...

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ok,sa lamurim o chestie de la inceput : Daca te supara o fata ce faci? II SPUI ASTA! adica ea sa se poarte nasol cu tine si tu iesi cu buza umflata si pe langa asta poate vede ca nu ai nici o reactie si decurge la alte apucaturi.Ii spui cat se poate de calm si ferm " Maricico, uite cum sta treaba, eu nu sunt de acord cu respingerile tale, ori incetezi, ori nu mai primesti pupicul de dimineata" (Exemplu).

| Kriss96 a răspuns:

Nu e bine ca nu zici nimic. Chestiile astea se discuta si e bine sa le discuti la momentul oportun adica atunci cand sesizezi ca nu iti convine ceva. Daca astepti se aduna frustrarea si intr-o zi o sa va certati rau pe tema asta. Iar o banala cearta poate lasa urme in suflet si apoi te trezesti ca ea sau tu va desensibilizati si va simtiti jigniti din orice.
Da, se poate sa se joace cu tine dar trebuie NEAPARAT sa vorbesti cu ea, sa o intrebi de ce face asta si sa-i spui sa nu mai faca asa pentru ca nu iti place. E foarte normal. Mie nu-mi place french kiss de exemplu si i-am zis-o in fata. A inteles, nu facem french kiss mai deloc. Deci e ok atata timp cat discuti. Pai ia sa fi tacut eu ca intr-o luna, doua ma trezeam ca ii dau un cap in gura de isi musca limba. E mai bine sa vorbesti din timp.