| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am și eu nevoie de niște replici de "agățat" o fată..adică ea mă place, și eu o plac pe ea, dar îmi e prea rușine să i-o spun direct, așa că vreau să fie mai subtil...Mersi!(să nu fie prea trase de "păr" replicile.)

3 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

E clar! Te masturbezi si asta ti-a dat un deficit de curaj. Daca mergi cu replici invatate la ea ai sanse sa scazi in ochii ei. Mergi si spune-i direct asta sau macar lasa-i mesaj pe Facebook sau pe telefon. Si tine minte: cand te simti cel mai emotionat si cel mai putin pregatit atunci e timpul cel mai potrivit.

| Meryam a răspuns:

Zi si tu : " Buna ce frumoasa ești îmbrăcată azi, mi-ar place sa beam ceva impreuna sau daca nu direct nu se va intampla nimic

| Luci_Emanuel_2000 a răspuns:

Spune-i aşa:"Iți place apa? iar daca spune da sa ii spui "Atunci iti place deja 70% din mine";-)