| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am și eu nevoie de câteva replici de spus la o fată din clasă, am vârsta de doisprezece ani, deci să nu fie prea de "bărbați" sau așa, sau trase de păr, să fie mai normale, pentru că și ei îi place de mine și mie de ea, dar mi-e rușine să i-o zic direct. Ajutor? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sinceritatea este cea mai buna, in situatia asta! Nu cuvinte inventate de altii ca te poti balbai si cine stie ce porcarii mai scoti pe gura, spune cu cuvintele tale, ce simti si ce vrei.

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, stii, faza cu replicile invatate nu prea merge.

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Daca vrei sa-ti mearga intr-o relatie trebuie sa vorbesti din suflet, nu sa inveti niste replici...

| Anonim257 a răspuns:

Inainte eram bun la replici din astea. Acum ca m.m indragostit si eu creierul m-a lasat balta