| dRaguTzuu a întrebat:

Imi place de o fata si vreau niste replici de agåtat pleaseeeeeee!

Răspuns Câştigător
| Dedelina14 a răspuns:

Eu sunt fata si de obicei nu imi plac baietii care imi spun replici gen ''buna papusa'' sau '' aseara te-am visat ''. Eu zic sa fi tu insusi si sa nu bagi replicii din astea stupide pentru ca sunt copilaresti si la fete le plac baietii mai maturi:*

10 răspunsuri:
| ?Just???? a răspuns:

"Dac-ai fi un muc, m-as scobi tot timpu-n nas" laughing Nu, pe bune acum. Nu ai nevoie de replici ca sa agati o fata. Eu insami sunt fata si sincer nu-mi plac replicile de agatat. Comporta-te normal, arata-i gesturi de afectiune, deveniti prieteni, iesiti la un suc. Daca deveniti simplii prieteni, o poti imbratisa afectuos sau ii poti oferi mici cadouri.

Lucruri simple si frumoase, nu marlanii.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Mai bine incearcă să o cucereşti captându-i atenţia cu altceva, nu cu "vrăjeli". Ajut-o când ai ocazia, stai prin preajma ei, zâmbeşte-i, etc.O să observi dacă şi ei îi place de tine.

Baftă!

| Euletitia a răspuns:

Buna! eu zic sa fii mai bine natural si sa nu o iei cu aceste "replici de agatat'. Mai bine dedica-i niste melodii frumoase de dragoste in timp ce vorbiti pe mess, din care ea sa deduca ac tu o placi, fa-i cateva complimenet("Imi plac ochii tai/imi place parul tau/imi place zambetul tau!', "Imi plac sa stau de vorba cu tine, esti o fata inteligenta si ma simt bine in compania ta!", "Esti asa frumoasa cand zmabesti!', "iti sta bine in rochia asta/cu bluza asta/in culoarea asta!"), referindu-te chiar la chestii care iti plac la ea si afar sa exagerezi totusi cu dulcegariile, ci mentinandu-te cat mai aproape de realitate, trimite-i mesaje de buna-dimineata si noapte-buna etc. Poti sa incerci sa afli cat mai multe despre ea si sa o inviti la un film din genul ei preferat sau daca stie sa patineze, mergeti amandoi la pationoar, sau scoate-o al un suc/o cafea, pup-o pe obraz si ia-o in brate la intalnire si la despartire, joaca-te putin prin parul ei in timp ce stati de vorba, zambeste si uita-te in ochii ei in timp ce discutati, fii amuzant, fa-o sa rada, ca sa se simta bine in preajam ta, poti sa-i oferi o floare sua un cadou simbolic, sa o iei de mana in timp ce va plimbati, ajut-odaca are nevoie de ceva si, in final, daca vezi ca nu ii etsi indiferent, ca accepta sa iasa cu tine sau chiar te invita ea uneori, ca zambeste in timp ce vorbeste cu tine, ca e afectuoasa cu tine, rade la gluemel tale, petrece itmp cu tine si iti cere mereu ajutorul sau se ofera sa te ajute ea pe tine, ii poti spune direct ca o placi si sa o intrebi daca ar vrea sa fiti impreuna, apoi, daca raspunsul ei e afirmativ, o saruti. bafta si lasa replicile de doi lei!

| SerafimHD a răspuns:

Daca esti cocalar nu pot sustine asta daca nu esti nu ai nevoie de asa ceva sa impresionezi. poate sa zici asta doar in gluma!

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Hey, papusa! Te-a durut cand ai cazut din cer. Sau ai mai putea incerca si Hey, am visat aseara ca eram in rai, iar tu erai ingerul meu!

| Pissicuts a răspuns:

Nu iti trebuie replici de agtat, fii natural, fetelor astea le pace, bineinteles astea fitoase prefera orice, dar celelalte prefera sa le iei fara replici de agatat

| PandaaKid a răspuns:

Fatoo crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa trec inca odata?
Esti religioasa? Pentru ca esti raspunsul rugaciunilor mele.
Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste, nu vrei sa imi zambesti?
Sti ca oamenii sunt facuti din 90% apa? Iar mie acum  imi este sete.
Pot sa-ti fur un sarut? Daca nu-ti place. ti-l dau inapoi sad
Pot sa-ti fac o poza, colectionez perfectiuni.
Pisii pot sa-ti fac o poza sa stie Mos Craciun ce sa-mi aduca.

| Craftt a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu replici de "agăţat".

| dRaguTzuu explică:

Sincer stiu ca numai idiotzii cauta pe net "replici de agatat"asa ca am vrut sa vad daca exista ****** care sa-i ajute sa minta ca el a compus-o la poezii si asa este si la astea asa ca mi-a placut foarte mult raspunsul "DEDELINA" asa ca i-am dat FUNDA! Stiam ca nu ai cum sa cuceresti o fata cu replici sau de astea decat fiind tu insusi love struck!

| Aryana01 a răspuns:

Fi tu insuti e cel mai bine happy unora chiar nu le plac replicile de agatat gen : "Nu sunt beat, ci doar m-ai ametit tu" sau altele...bafta happy