| IIIshaneIII a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate,am un vecin care este gay asta stiu de mult timp si sunt sigur, ei bine de curand si-a tras gaqica si am aflat ca a intretinut relatii sexuale cu ea, ok eu din cunostintele mele de cimpanzeu stiam ca baieti sunt atrasi de femei si gaiyy de baieti, curiozitatea mea e cum PL.M de s-a cuplat cu tipa respectiva si au avut si relatii sexuale, acum deja 1 luna si vad ok relatia lor.

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori ii plac ambele ori o tine ca sa-si ascunda orientarea ori chiar nu e ok si ai tu o infromatie eronata

| Violleta2022 a răspuns:

Exista posibilitatea sa fie bisexual, sau sa fie doar un tip timid, pe care tu l-ai intrpretat gresit, ca fiind gay.
Daca el nu ti-a confirmat niciodata ca-i gay, atunci cel mai probabil tu ai presupus ca este, dovedindu-se a fii gresita judecata ta.

| doctorandus a răspuns:

Exista metrosexuali: ei se imbraca drept homo, dar sunt hetero.

| Catrice a răspuns:

Fenomenul descris de tine ca fiind inexplicabil și irațional se numește BISEXUALITATE și definește persoanele care sunt atrase de ambele sexe.

| IIIshaneIII explică (pentru Catrice):

Ok si cum poti expica ca el a fost atras numai de baieti a avut relatii cu baieti, iar acum hop tronc s-a dat pe fete, sunt tare curios

| Catrice a răspuns (pentru IIIshaneIII):

De unde știi că nu a mai făcut sex cu o femeie?! Sau îți dădea ție raportul cu cine se culca?! Poate pana acum nu a găsit fata potrivita care să-l accepte.
Poate a decis sa încerce sa vadă cum e o relație cu o fata.
De ce nu îl întrebi ce are în cap? El e singurul care te poate lamuri.
Sau ești gelos că e cu fata cu care ai fi vrut sa fi și tu? Sau ai fi vrut sa ai tu o relație cu el?!

| IIIshaneIII explică (pentru Catrice):

laughing

Pentru ca il cunosc foarte bine, stam casa de casa.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru IIIshaneIII):

E bisexual. Dar, totusi, de ce nu-l intrebi, daca esti atat de curios?

| IIIshaneIII explică (pentru MademoiselleCosmina):

Fiecare avem intrebari si curiozitati dar unele nu se pot adresa direct, doar vreau sa inteleg fenomenul.
Cum ar fi sa ai spui mamei, nu il sufar pe tata, de ce nu ai gasit pe altul?

| AlexandraNGE a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Poate sa fie bisexual, nu e mare polologhie. Oricum, nu cred că este treaba ta cu cine are el relații, chiar dacă sunteți vecini ș.a.m.d.

| Plato a răspuns:

Desi se poate sa fie bisexual, eu mai am o varianta.
In unele cazuri, unii homosexuali intra intr-o relatie normala drept acoperire a faptului ca sunt pe invers.

| Crackman a răspuns (pentru Plato):

Teorie a conspiratiei. Ce rost avea daca omu a mai avut cu alti? Oricum eu cred ca a fost la biserica si s-a vindecat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este exemplu perfect de "românism". Romanul ala care se uita "peste gard la vecinu", si in caz de ii merge mai bine, incepe sa-l roada stomacu si sa se enerveze, ca de ce aluia ii merge mai bine.
De unde stii tu ca era gay 100%?
Si de ce e important pentru tine ce face ala?
S-o fi uitat la filme de-astea cu gay, gen a starn is born cu lady gaga, ceva video-uri cu elen degeneres cand a recunoscut ca e gay si a zis ca e ok, sa fii gay, si o fi crezut si el la fel. A vrut sa incerce. poate n-a fost de el

| QElenaBoghiu a răspuns:

Poate este bisexuala.
Bisexual :ii plac fetele si băieţi.

| IIIshaneIII explică (pentru QElenaBoghiu):

Da draga dar chestia este ca a avut relatii doar cu baieti si este baiat si acum hatz partz s-a dat pe fete!

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Și a schimbat orientarea.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Poate e bisexual.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Noi nu iti cunoastem vecinul, asa ca nu avem cum sa-ti explicam. De asta am zis sa il intrebi.

| madalina2090 a răspuns:

Poate ca ii plac si fetele si baietii
Daca ea afla sigur ii da papucii lol