| IIIshaneIII a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate,am un vecin care este gay, asta stiu de mult timp si sunt sigur,ei bine de curand si-a tras gagica si am aflat ca a intretinut relatii sexuale cu ea, ok eu din cunostintele mele de cimpanzeu stiam ca baietii sunt atrasi de femei si cei gay de baieti, curiozitatea mea e cum de s-a cuplat cu tipa respectiva si au avut si relatii sexuale? Acum deja 1 luna si vad ok relatia lor.

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E bisexual.

| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că nu e gay cum credeai.
Uneori aparențele înșeală.
E treaba lui că are prietenă, nu ar trebui să fii invidios.

| Iote a răspuns:

Inseamna ca nu este gay desi tu "esti sigur" (oare de unde esti atat de sigur?). Si tot asa de sigur esti si de relatia lor sexuala? De unde stii? Ai stat cu ei in pat?

| IIIshaneIII explică (pentru Iote):

Pentru ca il cunosc si mi-a spus el, altfel nu eram sigur, si de reatia lor stie tot cartierul nu doar eu.

| Iote a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Si-a batut joc de tine. Poate ca sa nu-l mai sacaie nimeni intrebandu-l de ce nu are iubita. Uite acum are. Tot nu e bine? Grija lumii...

| IIIshaneIII explică (pentru Iote):

Vezi omule ca tragi concluzii pripite, eu am explicat situatia vrei sa o iei de buna si sa raspunzi pe subiect bine, altfel nu ma calca pe bataturi, nu sunt la interogatoriu sa dau explicatii la ora asta.

| Iote a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Serios?!
Ia mai spune odata: le-ai tinut lumanarea de stii ce si cum?
Din cauza unora ca tine care "stiu exact" multi oameni sunt improscati cu noroi.
Asa ca lasa bataturile pentru cei ce te-au educat prost, nu te descarca aici. Nimeni nu e vinovat de fanteziile tale.

| MadaAwwr a răspuns:

Și un gay vrea și puță, știi ce zic