| Ionut73181 a întrebat:

Salut! Am și eu o curiozitate. Ce se poate întâmpla dacă nu te oprești in timpul actului sexual când femeie are orgasm și-ți cere sa te oprești? De fiecare data când întrețin relații cu partenera, vine momentul când nu mai rezista și o ia tremuratul. De ejaculat nu ejaculeazalaughing Ce se poate întâmpla dacă continui deși ea nu mai rezista sub nici o forma?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Leșină.

| Sofer a răspuns:

Continuă să leșine de placere.

| vasile2222 a răspuns:

Rezista happy Si cel mai probabil se va duce intr-un alt orgasm.

| Floridori a răspuns:

Tu cand ai orgasm nu te opresti? Ca doar nu dai in continuare ca surdu-n clopot, nu?
Daca iubita ta are orgasm si iti cere sa te opresti, cel mai probabil este pentru ca simte ca vrea sa savureze momentul. Daca tu vei continua, cel mai probabil ii vei ruina momentul.
Insa, cel mai bine ar fi sa nu conteze parerea altora si sa o intrebi direct pe ea.Comunicati deschis si astfel vei afla raspunsurile pe care le cauti si poate are si ea intrebari pentru tine.
Degeaba iti spun altii ce parere au, cand fiecare om e diferit si reactioneaza in felul sau si simte placere intr-un anumit mod.
Degeaba astepti raspunsuri de la altii.Sexul nu este teorie, ar trebui trait cu toate simturile.
Numai bine!

| tzionut a răspuns:

Strici momentul iar placerea devine insuportabila.

| Emilian65 a răspuns:

Tu, din iubire pentru ea, faci o pauza cat doreste ea si apoi o iei de la capat.

| Willis a răspuns:

Sau varianta, poți reduce ritmul, măcar la un 10-15 la sută, deci te miști, dar mult mai lent, nu cred că nu îi va plăcea...

| andy340 a răspuns:

Face print screen!