| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am si eu o curiozitate mai picanta asa... care-i treaba cu sexul anal, cu dorinta asta de sex anal, adica serios, anusul n-ar fi cel mai curat loc in care sa-ti bagi ustensila. Pentru mine nu reprezinta o forma de excitare, cum de pentru altii e altfel?
Am auzit si cazuri in care partenerul chiar devine nervos cand vede ca ea nu accepta. E chiar asa o placere?
Recunosc, n-am incercat din cauza mirosului de... scapau.

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O faci cu prietena, dai si dai si nu mai simti nimic, ea nu mai e virgina de mult si parca nici nu mai vrei sa o faci cand stii cat de greu ajungi sa simti placerea. Anusul e stramt, neatins de cineva, e ca si cum ar fi a ta pentru prima data, exista clisma care te scapa de mizerii si miros neplacut. Recunosc ca n-am incercat si nici nu sunt prea dornic pentru ca am inteles ca e dureros pentru ea si nu-s atat de disperat de stramtoare

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E mai dureroasa decat sexul vaginal datorita vascularitatii puternice la nivelul orificiului anal. dar uneori e bun pentru ca iti poti da drumul in interios implicit poti face sex neprotejat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O societate bolnavă, asta sunt cei ce fac si acceptă sexul oral/anal, acestia nu pot fii numiti oameni, sunt deviatii sexuale greu de acceptat, ce sa vorbim de practicat, sunt scîrbosi.

| RAY a răspuns:

Eu n-am incercat anal niciodata desi era inclus in tarif,dar fiecare face ce vrea cu trupul lui? frate femeia are vagin ce naiba, oral,vaginal nu e destul? desi si oral mi se scarbos am soliciat o data dar nu mi-a placut,cred ca prea exageram in ceea ce facem, vaginal e destul desigur protejat, multe bts se transmit prin sarut, atentie si prin anal sa nu uitam ca gay au fost primi la capitolu hiv, desi mare grija

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Poti incerca odata frate numai asa sa vezi cum e.

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sincer nu stiu ce sa spun, eu am spus ca merg la o prostituata dupa ce imi cumpar haine, ca de relatii nu vreau ca numa suferinta aduce

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru RAY):

Poti incerca nu e asa rau si momentul in care ejaculezi inauntru si sti ca peste 9 luni nu va aparea vreun bastard e misto

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Baietii cauta spatii cat mai inguste daca ma intelegi. Asta e toata treaba.

| zaza675 a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Si pline cu rahat... sau cum?
Oricat de ingust ar fi, nu mi-as baga jucaria, apoi speli si cu bicarbonat de sodiu si tot nu pleaca mirosul.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru zaza675):

Te protejezi si acolo ca riscul de boli e mai mare dar e si placerea mai mare.

| missme99 a răspuns:

Exista metode prin care se poate curata.
Plus ca daca folosesti prezervativ e si mai ok.
Nu e ceva scarbos deloc, atata timp cat exista igiena corespunzatoare.