| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu o dilema. M-am făcut la sala cu o tipa misto care e moarta după mine. Amândoi suntem adolescenți si tipa mi-a propus de câteva ori sa mergem in baia de la sala, ea e super horny și de obicei acolo ne satisfacem. E putin inconfortabil sa știi ca poate sa te prindă cineva sau ceva de genul, plus ca la sala sunt camere, dar de regula intra ea prima și eu după vreo 3 minute. Faza e ca nu prea am cum sa o chem la mine sau ea sa mă cheme ca locuim cu părinții. Pe mine m-ar interesa dacă s-ar putea sa patim ceva ca o facem acolo? Gen sa vina administratorul sălii sa ne zică ceva sau ceva de genul. Pana acum nu am pățit-o dar nu vreau sa mă trezesc cu probleme. Știu ca e nasol. Adica nu e corect fata de restul persoanelor ce facem dar suntem tineri și nu putem rezista. Mulțumesc mult celor ce tratează fără misto acest mesaj!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Folositi macar prezervativ?
Ca ala este un risc real si foarte grav, mai ales ca ea obsinuieste sa se sexuiasca cu cine-i pica in mana, odata ce-i atat de dornica de sex.
Cat priveste pericolul expunerii la sala: este ilegal sa faci sex pe domenii publice sau in toaletele altora, poti fii dat afara din clubul sportiv, poti platii amenda atat tu cat si ea, sau puteti face un penis captivus, care sa va blocheze unul in celalalt si sa ajungeti prin ziare, de rasul lumii.

| relian a răspuns:

La baie nu sunt camere de supraveghere, asa ca daca e sa te prinda careva te prinde doara daca intra atunci cand spui tu ca sinteti in lucrulaughing

| Celcestietot a răspuns:

Pai va este si frica de camerele de la baie?

| LoveSleep a răspuns:

Nu stiu care e fantezia, ca faci sex sau ca faci sala?

| Sofer a răspuns:

La hotel și în mașină mai poți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi le convine la managerii sălii că imaginile de pe camera aia le produc bani frumoși... normal că nu comentează happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi, ca părinte, nici la sala nu îți mai poți lasa fata sa se ducălaughing)) sincer...