| prs0396 a întrebat:

Cum pot aborda o tipa, sa facem sex? mentionez ca este moarta dupa mine si vreau s-o conving cat mai repede, ce sa-i spun sa o conving cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

-Iubitule ma iubesti?
-Da, hai dezbracate.

Spune-i ca arata foarte bine si o vrei, intreab-o daca si ea te vrea si daca nu, suparate oleaca si ea o sa-ti sara in git repede.

| ILIoN a răspuns (pentru Valleria):

Si chiar crezi ca va merge? Frate, dar unde traiti?!?!?!

| Valleria a răspuns (pentru ILIoN):

Pai vezi ca il iubeste foarte tare, aici nu e nevoie de multa staruinta

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca vrei sa i-o pui

| JohnnyBi a răspuns:

Cloroform. merge 100%

| Alëxąndŕą a răspuns:

Sa stii ca nu coneaza cat de "Moarta" e ea dupa tine, daca fata are coloana vertebrala isi va da seama cine esti cu asevarat.

Sper sa mori happy

| prs0396 explică (pentru Alëxąndŕą):

Nu fii ironica, daca vreau sa o fac cat mai repede cu ea, asta nu inseamna ca o sa ma despart de ea, chiar tin si eu la ea, dar are si asteptarea asta o limita, mai ales ca sunt de 4 luni cu ea happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru prs0396):

woww ai dreptate! "Nenorocita,,! Cum sa nu vrea ea sex cand tu, ai stat 4 luni cu ea. Dupa atata timp daca nu vrea consider ca ar trebui pusa la zid si impuscata! E incredibil cum de nu a vrut sa o faca, cand tu esti asa de rabdator si plin de bun simt. Zic sa profiti cat mai repede de faptul ca e,, moarta dupa tine,, si sa o arzi. Eventual in graba ta, o lasi si gravida. Ca na, sa stie lumea ca tu i-ai rupt...TOT! Doamne ce as rade sa accepte si sa nu ti se trezeasca ''soldatelu de plumb,,. Sa vezi comedie atunci!

| Fatamuntilor a răspuns:

Sex faci cu aia de pe centura, sau poate tipa e una din ele? Atunci e simplu, ii oferi bani.

Dragoste faci cu persoana de care esti indragostit, unde ai investit sentimente.
Lasa timpul sa treaca, cum vrei tu nu se poate!
Iar daca fata e micuta e si mai rau.

Fa un dus rece( la figurat, normal) si vezi ca iti va trece aceasta pofta nebuna!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cata bataie meriti! Nici nu ai tu idee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar vrei sa ti-o pui, pun pariu ca atragi doar prin fizicul tau in rest esti un alt rah7t care vrea sa para a fi cult si cine-i ca tine.
Du-te la curve nu-ti irosi vremea pe fete okay.

| PeFuga a răspuns:

Daca e moarta dupa tine nu o sa iti fie greu sa o convingi, dar dupa aia ce faci? Ii dai papucii? Ca vad ca vrei sex si atat, parsivule... iar apoi tot noi o sa trebuiasca sa o consolam cand o sa vina pe site sa ne intrebe ce poate sa faca pentru ca cel pe care il place a lasat-o cu ochii in soare dupa ce a avut-o... sad

Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns:

Daca e moarta dupa tine atunci va fi foarte usor multe nu trebuie sa spui se vor intampla lucrurile in doi pasi si doua miscari. Dar daca ea nu vrea atunci nu o sa mai fie moarta dupa tine, laso pe ea sa vrea chestia asta nu tu ca dupa o sa zica ca mai obligat sa fac sex si asa mai departe.Sigur esti mai mare ca tipa aia si sper sa ai mai multa minte.

| Waffen18 a răspuns:

Pai nu poti sa o obligi sa fata sex cu tine : Hai, repejor, acum sex! cand o sa fiti singuri intr-o camera sau acasa la tine o sa se intample

| alexandrafocus a răspuns:

Daca simtea asta iti spunea sa incercati, nu le mai obligati!

| ILIoN a răspuns:

Draga prs0396, daca te ai pune si n c** si n cap tot n ai putea sa faci dragoste( nu sex) cu o fata cu coloana vertebrala. Cu atitudinea ta, inca m ai ai multe de invatat despre cum sa cuceresti o femeie. Daca fata nu e prostituata, vezi sa nu te trezesti cu o palma peste fata cat ar fi ea de moarta dupa tine. Asa nu ai nicio sansa, dragule! Iubirea este calea...