| Stefan321 a întrebat:

Salut am si eu o intreare.Vb cu o fata de cateva zile care o stiu dintr-un prieten e la mine in liceu eu a 12 a ea a 10 a...Eu am fost primul care s-o bag in seama ma rog asta nu mai conteaza.Dar o mai aud din cand in cand " ce a mai zis X de mine "? Sa-mi zici daca mai zice ceva de mine azi..etc si imi vorbeste cu " :*".Ma rog, Am observat k numai eu o bag in seama si decat odata ea m-a bagat dar asta nu prea conteaza zic eu.Pana luni cand eram pe strada si am zarit-o.I-am facut din ochii dupa care ea se face ca nu ma vede si baga nasu in telefon mergand mai departe, ea vazandu-ma pe mine.Sunt in Friendzone? Se foloseste de mine? Poate ii place de mine dar din cauza ca eram cu niste colegi s-a intimidat?

Am nevoie de ajutor..Merita sa mai vorbesc cu ea?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca se foloseste de tine, cred merita sa mai vorbesti cu ea...

| BlackheartQueen a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu ea.dar daca nici nu te saluta pe strada, nu cred ca e interesata de o relatie.

| Azµre a răspuns:

Cred că nu te place și se simte jenată de aceea te evită. Ai putea vorbi cu ea direct!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna! pai din moment ce nu te-a bagat in seama si s-a facut ca nu te vede eu zic ca nu mai merita.tu "alergi" dupa ea si pe ea nici nu o intereseaza sau poate vrea sa faca pe inabordabila.succes

| EmanuelaRitisan a răspuns:

Da merita sa mai vorbresti cu ea. Poate e genul de fata timida cand te vede si este in preajma altora..si daca vorbeste asa cu tine cum spuneai inseama ca si te te place dar poate tot de timiditata nu iti spune.Fa tu primul pas daca chiar o placi si iti dai seama daca te palce si ea...eu te sfatuiesc sa incerci...ca nu pierzi nimic incercandhappy

| CelMaiInteleptOmDinLume a răspuns:

Trebuie sa cauti alta fata pretene.