| DnDnT a întrebat:

Hei tpu...sunt la liceu si am o problema cu o fata pe care o cam plac..credlaughing
suntem colegi si ea ma baga mereu in seama la scoala+ alte lucruri asemanatoare, insa cand incerc sa vorbesc cu ea pe fb ea nu prea vorbeste.
acum nu stiu ce sa cred...friendzone nu cred ca e.e posibil sa nu-i placa sa vorbeasca pe fb?

2 răspunsuri:
| KingDeik a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte de discutie. De obicei, majoritatea persoanelor apar on pe fb chiar daca nu sunt. Adica lasa wi-fi pornit pe telefon sau cand cauta ceva pornescbsi fb intr.o fila. Adica poate nu are timp de fb

| Roli98 a răspuns:

Poate nu prea are timp, sau incearca sa discuticu cu ea despre asta sa vezi ce zice.