| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam stupida dar vreau sa primesc raspunsuri.Sunt virgina si intr-o seara eram cu prietenul meu si el mi-a introdus degetul in vagin, apoi nu am mai continuat. Dupa citeva zile iar s-a intimplat acest lucru.Si mi-am murdarit chilotii de singe. Dupa ceva timp adica dupa vreo doua saptamini iar mi-a introdus degetul si nu mi-a curs singe...Eri iar mi-a introdus degetul si m-am murdarit de singe desi nu mai cred ca sunt virgina deoarece degetu intra foarte usor. Da spuneti-mi va rog de ce odata ma murdaresc de singe dar odata nu...

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei raspuns la intrebarea ta,da?
Te-ai zgariat vreodata la mana,la genunchi,la cot? Ai incercat sa-ti rupi coaja de la rana? Banuiesc ca da. Uneori curge sange,uneori,nu.
Asa si cu nenorocitul ala de deget,ori nimereste himenul tau si-l sfasie cate-un pic,ori da pe langa!
In alta ordine de idei,te informez ca Vergina este un oras cu mari valori arheologice in Grecia,tu probabil insinuai ca esti virgina, numai ca acum, nici sa insinuezi nu mai poti.Virginitatea ta s-a dus pe apa sambetei, in cel mai cretin mod cu putinta.
Pacat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Virgina nu mai esti,dar macar fa-o si tu normal si ''total'' ca asa degeaba va mai amagiti.

Sangerarea poate fi de la dezvirginare dar si de la faptul ca el are unghiile netaiate,e neglijent,etc.

Vorbeste cu el, si daca tot sunteti atat de responsabili pentru sex, faceti-o odata!

| CoquineNoire a răspuns:

"si iar ti-a introdus degetul...si iar ti-a introdus...si iar,si iar"
isi bate ala joc de tine, macar sa te dezvirgineze ca lumea, nu cand are el chef sa bage degetul in scorbura sa te scarpine.
pici idioti.

| anka89 a răspuns:

Nu cred ca exista cazul sa te dezvirgineze cu degetul o fi facut ceva si te0a durut fara sa iti dai seama.incercati sa o faceti normal pentru dezvirginare si nu mai incercati numai cu degetul, adica sa iti bage si degetul daca ii place dar sa mearga mai departe.nu te poate dezvirgina cu degetul

| sylar2007 a răspuns:

Cand vei avea o fata si va fi adolescenta vei avea o astfel de discutie:,,mami cum a fost prima data?''tu,, pai prietenul meu si-a bagat ca boul degetul in mine, si asa mi-am pierdut virginitatea''. poti tu sa ii iei lui apararea cat vrei dar tu esti printre putinele destepte care si-a pierdut virginitatea cu degetul.prietenul tau avand in vedere ca a facut asta se vede ca e virgin deci sunt sanse mari ca el sa isi piarda virginitatea calumea iar tu ca desteapta sa fii luata de p...ta

| alexuta4you a răspuns:

Nu nu mai esti virgina eu iti recomand sa o faceti normal dar de data asta sa o faceti cu cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai "vergino", sa inteleg ca prietenul tau (ala prost de bubuie) nu are scula? Ori te calareste ca un barbat normal la cap, ori cheama pe cineva competent! Vad ca de mancat, te cam manancawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU mai esti virginaaaaaaaa! Si, ce este mai trist, este faptul ca ti-ai pierdut virginitatea intr-un mod patetic. Daca vroiai un raspuns clar, scurt si la subiect, ti l-am dat acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Next time, invata sa scrii corect limba romana, altfel te raportez de-ti sar figurile din cap!

| irincik1992 a răspuns:

EU nu ti-am cerut sa-mi spui tu daca se bate joc sau nu...intrebarea a fost alta asa ca daca nu ai vrut sa raspunzi nu trebuia.eu cred ca stiu daca isi bate joc sau nu.